/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN DE PINTE 11/09/2018

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE : 1800 m : 1. BONHEUR LUDOIS (Danny De Wulf / Nicole Vandenbroucke) 2. STAR DIRT 3. TRESOR BRETON 4. DASHING DRAGON 5.  BROOKIE NATIVE 2400 m : 1. SPARKY DARO (Eric Heibrandt / Stal Yentl) 2.  TRESOR BRETON 3. DASHING...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN MALDEGEM 29/07/2018

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE : 1800 m : 1. ARTIC SUN (Steve Corijn/Herzeele Tamara) 2.  URS DES FLEURIERS 3. VAS Y VOIR 4. TRESOR BRETON 5. VICTORIEUX DESERT 2400 m : 1. ARTIC SUN (Steve Corijn/Herzeele Tamara) 2.  VAS Y VOIR 3. TRESOR BRETON...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN MALDEGEM 15/07/2018

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE : 1800 m : 1. DASHING DRAGON (Bjorn De Koninck / Stal Terlich) 2.  ELUNA DE QUATRO 3. ZOE’S FRIENDE 4. BUTTERFLY DALBENGA 5. VERTIER DU ALEC 2400 m : 1. VAS Y VOIR (Didier Gorts/Olivier Gorts) 2.  ZOE’S FRIENDE...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN KONTICH 10/07/2018

DRAF AANGESPANNEN REEKS 1 : 1800 m : 1. AMIKARIO (Luc Stobber/Luc Stobber) 2. ASCOT DES HAIES 3. SELIM 4. OPAL SVENSTRUP 5. URS 2400 m : 1. SELIM (Bjorn De Koninck/Stal De Koninck) 2.  BENGALI RUSH 3. VICTORIEUX DESERT 4.URS 5. OPAL SVENSTRUP...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN MALDEGEM 17/06/2018

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE : 1800 m : 1. CRACK DC (Johnny Vanderschueren / Stal De Rooze) 2. VICTORIEUX DESERT 3. BUTTERFLY DALBENGA 4. TRESOR BRETON 5. TARZAN ROYAL 2400 m : 1. CURKO (Steve Coryn / Steve Coryn) 2. BUTTERFLY DALBENGA 3. CRACK...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN MALDEGEM 03/06/2018

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE A : 1800 m : 1. VARENNE D AUVERGNY ( Bjorn De Koninck/Nicole Vandenbroucke) 2. ELUNA DE QUATRO 3. FINVEST VIVANT 4. FEARLES 5. RODEO DEI VENTI 2400 m : 1. FINVEST VIVANT ( Danny De Wulf/Nicole Vandenbroucke) 2. FEARLES...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN MALDEGEM 27/05/2018

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE A : 1800 m : 1. FINVEST VIVANT ( Danny De Wulf/Nicole Vandenbroucke) 2. VARENNE D AUVERGNY 3.  ATTILA 2400 m : 1. VARENNE D AUVERGNY ( Bjorn De Koninck /Nicole Vandenbroucke) 2. FINVEST VIVANT 3. SPARKY DARO 4. ATILLA...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN MALDEGEM 06/05/2018

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE A : 1800 m : 1. SPARKY DARO ( Heibrandt Eric/Stal Yentl) 2. VARENNE D’AUVERGNY 3. UN DE GOUPILLERE 2400 m : 1. VARENNE D’AUVERGNY ( Bjorn De Koninck/Nicole Vandenbroucke) 2. SPARKY DARO 3. BUTTERFLY DALBENGA 4. UN DE GOUPILLERE...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

UITSLAGEN MALDEGEM 29/04/2017

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE A : 1800 m : 1. FINVEST VIVANT ( Olivier Gorts/Vandenbroucke Nicole) 2. KING 3. ASCOT BOND 2400 m : 1. KING ( Bjorn De Koninck/Stal De Koninck) 2. FINVEST VIVANT 3. ASCOT BOND 4. UN DE GOUPILLIERE  DRAF BEREDEN:...
Continued