/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 21/07/2020

3DE KATEGORIE :

  1. CAMIBORA – CHRISTOFF ROSSELEIR – BJORN VANDERMEERSCH 
  2. ALWAYS ON THE RUN
  3. DRAKKAR

PONY’S 600 M – REEKS 1

  1. DORIS – ELINE DE KONINCK – DIETER CLYNCKE
  2. GINA LIESA
  3. RAMBO

VOORBEREIDING OP 3000 M 

  1. ZUHALTER – MIL VANDERDONCK – MIL VANDERDONCK
  2. BRAZIL ELEGANCE
  3. PACHA DE GODISSON
  4. DE FACTO

PONYS 600 M – REEKS 2

  1. TREES – MATHISSE CLYNCKE – CLYNCKE GREGORY
  2. JEFKE
  3. TIMMY
  4. ZARA

Bereden Koers:

  1. DEVIL’S FAST – SHANA BATEN – ANDY BATEN
  2. VARENNE DE PHENS
  3. QUOET DES CAILLONS
  4. SIR DE CORNEVILLE

2DE KATEGORIE :

  1. TRESOR BRETON – RAYMOND BELLEZ – DEBORAH BELLEZ
  2. STARO GIPSIKING
  3. FINVEST VIVANT

1STE KATEGORIE :

  1. ACAJOU GEDE – BJORN DE KONINCK – NICOLE VANDENBROUCKE
  2. ZOON VAN MINNE
  3. KATCHING
  4. FOSSARI BUGA

3DE KATEGORIE :

  1. ABRICOT DES LANDES – DANNY DE WULF – NICOLE VANDENBROUCKE
  2. INDY DES ILES
  3. DRAKKAR
  4. ALWAYS ON THE RUN

PONY’S 1200 M – 

  1. TRESS – MATHISSE CLYNCKE – GREGORY CLYNCKE
  2. PRINCESS
  3. TIMMY
  4. PASSE PIED

INVITATIE KOERS KORTE AFSTAND

  1. GINGER HALLEBEEK – DIRK VERBEEK 
  2. SAPHIR
  3. CYRUS DALBA
  4. FURAX DU CALVAIRE

INVITATIE KOERS LANGE AFSTAND

  1. GINGER HALLEBEEK – DIRK VERBEEK 
  2. CYRUS DALBA
  3. SAPHIR
  4. YCOON

PONYS SULKY REEKS

  1. DORIS – ILLUNA CORYN – DIETER CLYNCKE

Bereden Koers:

  1. QUOET DES CAILLONS – TOM VAN DIJCK – STAL HEIKANT
  2. DEVILS FAST
  3. BEN HUR DU LUPIN

2DE KATEGORIE :

  1. STARO GIPSIKING – QUINTEN DE WULF – LUC DE MEULEMEESTER
  2. URS DES FLEURIERS
  3. FINVEST VIVANT
  4. TRESOR BRETON

1STE KATEGORIE :

  1. ZOON VAN MINNE – SHANA BATEN – ANDY BATEN
  2. KATCHING
  3. ACAJOU GEDE
  4. FOSSARI

GROTE PRIJS 3000 M :

  1. ZUHALTER – MIL VANDERDONCK – STAL MIL VANDERDONCK
  2. BRAZIL ELEGANCE
  3. UREUSS FELLA 

VLUCHTERS 

  1. PLUTO CRAZY – XANDER DE VLAEMINCK – STAL ILLUNA CORYN
  2. STARCK IRE
  3. FLYING STAR

SHARE THIS