/ by /   Uitslagen / 0 comments

MALDEGEM 15/08/2018 – SPECIAL DAY DRAF GALOP KLEIN SPEL

DRAF AANGESPANNEN 3° CATEGORIE :

1800 m : 1. VERTIER DU ALEC ( Celeste De Waele / De Meulemeester Luc )

2.  STAR DIRT 3. TRESOR BRETON 4. VICTORIEUX DESERT 5. ALADIN DES BORDES

2400 m : 1. VICTORIEUX DESERT (Shana Baten/Nicole Vandenbroucke)

2. TRESOR BRETON 3. DASHING DRAGON 4. STAR DIRT 5. ASCOT DES HAIES

 DRAF BEREDEN:

1800 m : 1. DEVIL’S FAST (Shana Baten / Andy Baten)

2. QUIZ DE GINAY 3. QUOET DES CAILLONS 4. UNO DE VILLENEUVE 5. QUADOR

2400 m : 1. UNO DE VILLENEUVE (Celeste De Waele/ Jennifer Merckx )

2. DEVIL’S FAST 3. QUIZ DE GINAY 4. QUANGO 5. QUOET DES CAILLONS

 TORHOUT REEKS 1 :

1800 m : 1. TONIC (Vic Masschelein / Deigers Geert)

2. VAGABOND DE CORCY 3. MOSTA 4. QUANDAR

PONY’S REEKS 1 – 600M :

  1. ZARKAVA (Iluna Corijn / Clyncke dieter ) 
  2. IZZZY NICE 3. MISTER 4.  GINGER 5. FLICKA

 INVITATIE KOERS REEKS 1 :

1800 m : 1. ARTIC SUN (Tom Verdonck / Herzeele Tamara)

2. ATOUT BAMBOIS 3. HORIZON DU LAUZET 4. BENGALI RUSH

 INVITATIE KOERS REEKS 1 :

1800 m : 1. RODEO DEI VENTI ( Francis Neirinck / Luc Stobber)

2. FINVEST VIVANT 3. UN DE PLUS 4. BUTTERFLY DALBENGA

 DRAF AANGESPANNEN 2° KATEGORIE :

1800 m : 1. VAS Y VOIR ( Didier Gorts / Olivier Gorts)

2. CRACK DC 3. CURCKO 4. AMIKARIO 5. VARENNE D AUVREGNY

2400 m : 1. VAS Y VOIR (Didier Gorts / Olivier Gorts)

2. VARENNE D AUVREGNY 3. CRACK DC 4. AMIKARIO 5. ZOE FRIENDE’S

PONY’S SULKY REEKS 1 – 2 :

600 m : 1. MISTER (Seppe Balcaen / Clyncke Gregory)

2. BLUE EYES 3. RAMBO 4. EVY 5. LOLA

600 m : 1. PRINS (Milko Vanderschueren/ Vanderschueren Johnny)

2. DANA 3. MIRA 4. VLEKJE 

DRAF AANGESPANNEN 1 ° CATEGORIE :

1800 m : 1. OAKS DE VILLENEUVE (Celeste De Waele/Jennifer Merckx)

2. ZOON VAN MINNE 3. UREUSS FELLA 4. CAMIBORA 5.KATCHING

2400 m : 1. UREUSS FELLA ( Luc Stober/Luc Stober)

2. ZOON VAN MINNE 3. OAKS DE VILLENEUVE 4. KATCHING 5. GO FAST

PONY’S REEKS 2 – 1200M :

  1. FLICKA (Mirthe Van Mulders / Van Mulders Guy)
  2. ANDORIA’S RULER 3. PRINCESS 4. PASSE PIED 5. ARMANI

VLUCHTERS – KA :

  1. BOUQUETOT LIBERTY ( Tom Van Dijck / Tom Van Dijck)
  2. WISTHLING BUDDY 3. ALBERTO SJOP 4. FRENCH MISS 5. STARK IRE

INVITATIE KOERS FINALE :

1800 m : 1. HORIZON DU LAUZET (Jo Corbanie/Cuypers William)

2. ATOUT BAMBOIS 3. ARTIC SUN 4. FINVEST VIVANT 5. UN  DE PLUS

SHARE THIS