/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 26/07/2020

3DE KATEGORIE : TINO PILE – QUINTEN DE WULF – RONNY INGELS ABRICOT DES LANDES SIR DE CORNEVILLE ALWAYS ON THE RUN PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK – DIETER CLYNCKE GINA LIESA GINGER PONYS 600 M – REEKS...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 21/07/2020

3DE KATEGORIE : CAMIBORA – CHRISTOFF ROSSELEIR – BJORN VANDERMEERSCH  ALWAYS ON THE RUN DRAKKAR PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK – DIETER CLYNCKE GINA LIESA RAMBO VOORBEREIDING OP 3000 M  ZUHALTER – MIL VANDERDONCK – MIL VANDERDONCK BRAZIL...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 12/07/2020

proefkoers 1 : TRESOR BRETON – RAYMOND BELLET – DEBORAH BELLET INDY DES ILES CAMIBORA ALWAYS ON THE RUN Bereden Koers: DEVIL’S FAST – SHANA BATEN – ANDY BATEN QUOET DES CAILLONS – TOM VAN DIJCK – STAL HEIKANT 3. BRAZIL ELEGANCE   proefkoers...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 05/07/2020

proefkoers 1 : URS -BJORN DE KONINCK – NICOLE VANDENBROUCKE ASCOT DES HAYES CAMIBORA ABRICOT DES LANDES   Bereden Koers: DEVIL’S FAST – SHANA BATEN – ANDY BATEN APPOLON DE CHENU proefkoers 2 : ZOON VAN MINNE – SHANA BATEN – ANDY BATEN  FINVEST...
Continued
/ by /   Inschrijving, Uitslagen / 0 comments

GROEN LICHT

GOED NIEUWS ONTVANGEN…. NAZARETH 05/07/2020 – 14U NAZARETH 12/07/2020 – 14 U NAZARETH 21/07/2020 – 14 U  NAZARETH 26/07/2020 – 14U NAZARETH 02/08/2020 – 14 U NAZARETH 08/08/2020 – 16 U         
/ by /   Seizoen 2019, Uitslagen / 0 comments

OOSTROZEBEKE 08/10/2019

3de kategorie : TINO PILE – QUINTEN DEWULF – RONNY INGELS VARENNE D AUVREGNY ATILLA DES AUBUIS UBU CHOUAN Bereden Koers: INDY DES ILES – QUINTEN DE WULF – NICOLE VANDENBROUCKE APOLLON DU CHENU AVEILLON DU VAL 2de kategorie : TRESOR BRETON – RAYMOND...
Continued
/ by /   Seizoen 2019, Uitslagen / 0 comments

OUTRIJVE 22/09/2019

3de kategorie : VARENNE D AUVREGNY – BJORN DE KONINCK – NICOLE VANDENBROUCKE ATILLA SIR DE CORNEVILLE UBU CHOUAN Bereden Koers: BRANDEVIN – ALEXSANDRA DEWULF – MARIO DEWULF INDY DES ILES APOLLON DU CHENU PRINS DU BUISSON 2de kategorie : FINVEST VIVANT – STEVE CORIJN...
Continued
/ by /   Seizoen 2019, Uitslagen / 0 comments

EINE 16/09/2019

3de kategorie : BRAZIL ELEGANCE – BJORN DE KONINCK – DEWULF JEF ALWAYS ON THE RUN FEARLESS HAPPY PROF Bereden Koers: QUOET DES CAILLONS – TOM VAN DIJCK – STAL HEIKANT INDY DES ILES DEVIL’S FAST BRANDEVIN 2de kategorie : URS DES FLEURIERS – BJORN...
Continued
/ by /   Seizoen 2019, Uitslagen / 0 comments

MERELBEKE 11/09/2019

3de kategorie : VARENNE D AUVREGNY – BJORN DE KONINCK – NICOLE VANDENBROUCKE AZUR DAIRPET ALWAYS ON THE RUN HAPPY PROF Bereden Koers: INDY DES ILES – QUINTEN DE WULF – NICOLE VANDENBROUCKE DEVILS FAST APOLLON DU CHENU FOSSARI BUGA 2de kategorie : FINVEST...
Continued
1 2 3 4 5