/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 12/09/2020

3DE KATEGORIE : VARENNE D AUVERGNY – BJORN DE KONINCK – NICOLE VANDENBROUCKE FINVEST VIVANT ALWAYS ON THE RUN  START DIRT PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK- DIETER CLYNCKE GINA LIESA  TIMMY bereden koers :  DEVILS FAST – WENDY...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 30/08/2020

3DE KATEGORIE : CZAR DU VAAL – BJORN DE KONINCK – NICOLE VANDENBROUCKE FINVEST VIVANT BANTER BOY START DIRT PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK- DIETER CLYNCKE ZARA  JEFKE 3DE KATEGORIE REEKS 2 : BRAZIL ELEGANCE – BJORN DE...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 06/09/2020

3DE KATEGORIE : BANTER BOY – DANNY DE WULF – DANNY DE WULF VERY MOSSA ALWAYS ON THE RUN  VARENNE D AUVERGNY PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK- DIETER CLYNCKE GINA LIESA TIMMY 3DE KATEGORIE REEKS 2 : ALIMEDE...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 23/08/2020

3DE KATEGORIE : CZAR DU VAL – BJORN DE KONINCK – VANDENBROUCKE NICOLE FINVEST VIVANT SIR DE CORNEVILLE START DIRT PONY’S 600 M – REEKS 1 ZARA – FLEUR VANDERSCHUEREN – DIETER CLYNCKE DORIS TREES 3DE KATEGORIE REEKS 2 : ALIMEDE DU CHENU –...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 15/08/2020

3DE KATEGORIE : CZAR DU VAL – BJORN DE KONINCK – VANDENBROUCKE NICOLE START DIRT  PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK – DIETER CLYNCKE MISTER ZARA  GINA LIESA PONYS 600 M – REEKS 2 JEFKE – ILLUNA CORYN –...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 02/08/2020

3DE KATEGORIE : DE FACTO – MARIO DE WULF – DE WULF MARIO FINVEST VIVANT  START DIRT  PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK – DIETER CLYNCKE GINA LIESA GINGER RAMBO PONYS 600 M – REEKS 2 TIMMY – RUBEN...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 26/07/2020

3DE KATEGORIE : TINO PILE – QUINTEN DE WULF – RONNY INGELS ABRICOT DES LANDES SIR DE CORNEVILLE ALWAYS ON THE RUN PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK – DIETER CLYNCKE GINA LIESA GINGER PONYS 600 M – REEKS...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 21/07/2020

3DE KATEGORIE : CAMIBORA – CHRISTOFF ROSSELEIR – BJORN VANDERMEERSCH  ALWAYS ON THE RUN DRAKKAR PONY’S 600 M – REEKS 1 DORIS – ELINE DE KONINCK – DIETER CLYNCKE GINA LIESA RAMBO VOORBEREIDING OP 3000 M  ZUHALTER – MIL VANDERDONCK – MIL VANDERDONCK BRAZIL...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 12/07/2020

proefkoers 1 : TRESOR BRETON – RAYMOND BELLET – DEBORAH BELLET INDY DES ILES CAMIBORA ALWAYS ON THE RUN Bereden Koers: DEVIL’S FAST – SHANA BATEN – ANDY BATEN QUOET DES CAILLONS – TOM VAN DIJCK – STAL HEIKANT 3. BRAZIL ELEGANCE   proefkoers...
Continued
/ by /   Uitslagen / 0 comments

NAZARETH 05/07/2020

proefkoers 1 : URS -BJORN DE KONINCK – NICOLE VANDENBROUCKE ASCOT DES HAYES CAMIBORA ABRICOT DES LANDES   Bereden Koers: DEVIL’S FAST – SHANA BATEN – ANDY BATEN APPOLON DE CHENU proefkoers 2 : ZOON VAN MINNE – SHANA BATEN – ANDY BATEN  FINVEST...
Continued
1 2 3 4 6